-
-
238 m
87 m
0
1,2
2,4
4,83 km

Visualizzato 98 volte, scaricato 0 volte

vicino a Polonez, İstanbul (Türkiye)

Filiz ve Kerem tarafından yüründü.

Bu yine tamamen keşif temalı bir yürüyüş oldu, ve keşif temalı yürüyüşlerin ne kadar vahim sonuçları olabileceğini, kahramanlarımıza gösterdi. Yürüyüşçülerin yaşlı olanı, "kıza neler yapıyorum ben!" diye kendini yerken, genç olanı ise, "ne işim var bu salakla buralarda" diye içinden söyleniyordu. Ancak her iki yürüyüşçü de metanetlerini korudular, hakaretlerine hakim oldular, ve dişlerini sıktılar.

Aslında rotanın "tricky" diye işaretlediğim yerine kadar her şey yolundaydı, hatta nefisti diyebilirim. Ben "tricky" noktasından itibaren, batıya, yamaçtan yukarı bir patika/yol olduğunu düşünüyordum (umuyordum). Ancak yol, çalılarla tamamen kapanmış. Korkunç yokuşu, çanaklarımıza dikenler bata bata tırmandık. Sonunda Filiz, Kerem'e "Hadi ben tamam da, bence başka arkadaşlarınla keşif turu yapmasan akıllıca olur" diyerek, profesyonel bir geri bildirimde bulundu.

Keşke, size bu rotayı daha kolay geçebilmeniz için bir alternatif önerebilseydim. Maalesef, uydu görsellerine göre, geçtiğimiz yolun devamında da, başlangıç istikametinde bir çıkış yok. Dolayısı ile bu bu rotanın yürünmemesini öneririm.

Rota başında sokak köpekleri var, bunlar uysallar. Rota boyunca su kaynağı yok. Rotaya toplu ulaşım imkânı yok.
Waypoint

tricky başlangıç

Waypoint

tricky bitiş

Commenti

    Puoi o a questo percorso