Tempo  4 ore 47 minuti

Coordinate 1284

Uploaded 8 aprile 2019

Recorded aprile 2019

-
-
1.631 m
867 m
0
2,4
4,8
9,57 km

Visto 87 volte, scaricato 3 volte

vicino Beydilli, Denizli (Türkiye)

AKDAĞ GÖLCÜK YAYLASI YÜRÜYÜŞ PARKURU ÇALIŞMASI [UDOSK-2019]

Akdağ'ın güney yamacında yer alan Gölcük Yaylası’na ÇİVRİL-Beydilli Beldesi’nden çıkış yapıldı. Toplam 15 km’lik (Çıkış ve İniş) halka -DÖNGÜ- yürüyüş parkuru tamamlandı. Günün ikinci yarısında Akdağ’ın kuzeyindeki Sığırkuyruğu Yaylası’na araçla ulaşıldı. Yayladan SANDIKLI-Kıraçtepe Yangın Gözetleme Kulesi’ne çıkıldı. Alan taraması ve incelemesi yapıldı. Sonraki yürüyüş parkur çalışmaları için not alındı. Yeni yürüyüş parkur açma çalışmalarında birlikte olma istemiyle, selam ve sevgiler…

TEŞEKKÜR

AKDAĞ alan taraması ve yürüyüş parkur çalışmasına katılan Mehmet GÖNEN, Op. Dr. Coşkun OĞUZER ve UDOSK Yön. Kur. Üyesi Akın DEDE’ye teşekkür ederim.

Sadi YALGIN
UDOSK Başkanı

View more external

Piknik Yeri
Gölcük Yaylası (Kamp Alanı)

1 comment

 • Foto di Sadi YALGIN

  Sadi YALGIN 8-apr-2019

  UYARI
  Dağcılık ve doğa sporları yaşamsal riskler içeren etkinliklerdir… Wikiloc sayfasına yüklenen rotalarda tırmanmak ve yürümek belirli eğitim ile deneyim gerektirmektedir. Eğitim ve deneyim edinme konusu rotalarda yol alanların sorumluluk alanlarına girer! GPS iz kayıtları tarafımca işlenmeden yüklenmiştir. Kısaca, iz kayıtları üzerinde düzeltme yapılmamıştır. GPS iz kayıtları hata ve sapma içerebilir. Bundan dolayı iz kayıtlarının her koşul altında sapmasız olduğu söylenemez… GPS iz kayıtlarının kullanımına bağlı olarak oluşabilecek herhangi bir kaza veya yaralanmalardan iz kayıtlarını yükleyen yasal olarak sorumlu tutulamaz.

  Sadi YALGIN
  https://www.facebook.com/sadiyalgin/
  https://www.instagram.com/sadiyalgin/

You can or this trail